Kapela

Lukáš Soják
Lukáš Soják
Zpěv
Květoslav Hořčica
Květoslav Hořčica
Elektrická kytara
Vít Škrabal
Vít Škrabal
Bicí nástroje
Lukáš Javořík
Lukáš Javořík
Basová kytara

Kapela vznikla cca před 15-ti lety. Založil ji bubeník Ivan Pala spolu s bratrem Přemyslem.

Po měsíci se přidal do tehdejší sestavy i klávesák Miroslav Zvonek. Po pár letech fungování se bohužel díky tragédii kapela loučí s Přemkem a upadá do stagnace na zkušebně. V tomhle období je sestava muzikantů nestálá a vystupování velmi sporadické.

Začátkem roku 2015 se k stávajícím členům Ivan Pala a Mira Zvonek přidává zpěvák Lukáš Soják a vzápětí kytarista Květoslav Hořčica. K této sestavě se ještě přidává basák Lukáš Javořík. Kapela je nyní kompletní, tvoří nový repertoár a začíná vystupovat.

Po roce koncertování se bohužel musíme rozloučit se bubeníkem Ivanem Palou, se kterým se rozhodne odejít i Mira Zvonek. Novým bubeníkem se stavá Marek Brázdil, který s náma již dříve zaskakoval. Kapela má slušně našlápnuto a toho si všímá i agentura Chabi Production, která z velké části pořádá koncerty skupiny Reflexy. Začínáme tedy jezdit jako předskokani Reflexů a poznávat různé kraje a zákoutí České republiky. Mimo to organizujeme spoustu vlastních akcí, plesů, večírků nebo hrajeme i jako trio po menších hospůdkách a oslavách.

Začátek roku 2018 je pro nás kritický, jelikož z časových důvodů se rozhodne odejít náš nejmladší člen Marek Brázdil. Dohrává s námi již domluvené akce, ale pak nás ze studijních i jiných důvodů opouští. Po peripetijích při hledání nového bubeníka, které už se zdálo být beznadějným, se na nás konečně usmálo štěstí a novým bicistou se stává Vítek Škrabal. Čekání se vyplatilo, nýbrž si rozumíme hudebně i lidsky víc než dokonale. Vítek je zkušený bubeník s jasným názorem, se spoustou nápadů a elánem, který nám chyběl.